Program Foråstævne 2020
AFLYST
Tidspunkt Forening Antal
10.00 Indmarch
10.10 GU72, Spring-mix.
Laila Jørgensen, Pernille Larsen, Gitte Luns, Mikael Jørgensen, Jacob Pedersen, Torben Larsen og Torben Lund.

 
28
10.25 Ringe Gymnastikforening, Springmix 2. - 3. kl.
Rikke Olling, Lærke Jensen, Karoline Dinesen, Caroline Marcussen, Kristian Dyred, Jannik Iversen og Tobias Marcussen.

 
35
10.40 Årslev Sdr. Nærå Gymnastikforening, Søde Rytmepiger.
Mathilde Stidsen og Cecilie Dam.

 
13
10.50 Gislev Idrætsforening, Badutspringer.
Bjørn Pedersen, Henriette Hansen, Morten Kjeldsen, Maia Christiansen og Freja Hansen.

 
30
11.05 Årslev Sdr. Nærå Gymnastikforening, Micro Spring 1 & 2.
Anders Jensen, Martin Christensen, Nina, Mette, Søren, Maja, Clara, Pernille og Frederikke.

 
51
11.25 Ringe Gymnastikforening, Mini-mix 5. - 7. kl.
Michelle, Caroline, Cecilie, Jeppe, Lucas, Mattias og Johan

 
77
11.50 Agerskov Ungdomsskole, Elevhold 19/20.
Selma, Nicoline, Nikolaj og Hjalte.

 
143
12.20 Vissenbjerg Gymnastik & If, Team VUP.
Natasja Renner, Emma Camilla Voldsgaard, Søren Vindvad Gade Holm og Christoffer Miki Petersen.

 
20
12.40 Ringe Gymnastikforening, Springmix 0. - 1. kl.
Nete Kristensen, Kristian Stub Holmegaard, Mette Andersen, Line Hein Kristensen, Jennifer Christiansen, Camila Mysling, Natascha Svane og Freja Nicolajsen.

 
36
12.55 Årslev Sdr. Nærå Gymnastikforening, Mini Junior Rytme.
Anne Theil, Sofie Søsted og Emma Hindsgavl.

 
13
13.05 DGI Fyn, Unge Udtagede Piger.
Sofie Morley og Line Thousig.

 
25
13.15 Ringe Gymnastikforening, Turbo springdrenge 6 år - 2. kl.
Sara Rosager, Bo Juul Troelsen, Tanje Flege-Andersen, Thomas Danielsen, Kristian Dyred, Jannik Iversen, Peter Rosager og Daniel Olling.

 
25
13.30 Årslev Sdr. Nærå Gymnastikforening, Junior Rytme.
Cecilie Ørbæk Hviid og Nanna Sofie Sikora.

 
11
13.40 Bellinge IF - Gymnastik, BIF Mixsping.
Torben Greve.

 
34
14.00 Gislev Idrætsforening, Supermix.
Bjørn Pedersen, Claus Thomsen, Steen Ejby og Katrine Bak.

 
20
Tidspunkt Forening
 
Antal
14.20 Fjordager Gymnastikforening, FY-FY holdet.
Julie, Trine, Ruben, Thomas og Søren.

 
60
14.45 Ringe Gymnastikforening, PowerMix 4. - 5. kl.
Mathilde Hviid, David Bech, Mads Michelsen, Freja Christensen og Ulrik Thomsen

 
57
15.05 Årslev Sdr. Nærå Gymnastikforening, Die Frauen.
Tina Lillelund Magaard og Rikke Christiansen.

 
70
15.20 GU72, Teen-Mix.
Majken Baadegaard, Pia Strandhauge, Søren Andersson, Per Baadegaard, Andreas Jensen og Carsten Jervelund.

 
23
15.35 Nr. Lyndelse-Søby Gymnastikforening, Flik pigerne.
Alfred, Anne, Tilde og Mattias.

 
17
15.45 Ringe Gymnastikforening, Ringe Juniormix.
Josefine, Camilla, Frederikke, Victor, Thorkild, Cecilie, Jeppe og Jonas.

 
97
16.15 Bernstorffsminde Efterskole, Bernsholdet.
Nikolaj, Frederik, Christian, Laura, Mia og Astrid.

 
50
16.45 Fraugde Gymnastik og Idrætsforening, Fraugde Spring og Parkour.
Philip, Magnus, Simon, Jens og Lars.

 
45
17.10 GU72, Mixholdet.
Merete Aamand og Hans Madsen.

 
42
17.30 Broby Sportsefterskole, Elevholdet 19/20.
Jannika, Randi, Johanne, Mathias og Morten.

 
140
18.00 Ringe Gymnastikforening, ViKaEnu.
Marianne Koldby.

 
22
18.10 Broby Sportsefterskole, Brobyholdet.
Mai-Britt, Karina, Mie, Christian, Hans og Morten.

 
54
18.40 Vejstrup Efterskole, Elevhold 19/20.
Anders, Kristoffer, Mikkel, Jacob, Lærke, Line, Laura og Louise.

 
243
19.10 Ringe Gymnastikforening, Ynglinge Mix.
Josefine, Simon, Jonas og Jonas.

 
54
19.40 Ringe Efterskole, Elevhold 19/20.
Carina Klevang, Johanne Runge, Kristoffer Juul Bjørn, Christian Søndergaard m.fl.

 
145
20.10 Afslutning.                                                              

 Ret til ændringer forbeholdes.
 
1 Hovedkreds | Lise Lotte Liengaard | Sønderhave 3 | 5772 Kværndrup | Tlf.: 28902583 |llliengaard@gmail.com